Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Niektóre pliki COOKIES są niezbędne do poruszania się po stronie i prawidłowego korzystania z serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności.

Coldrex MaxGrip cytrynowy 14 sasz.

30,68 zł
Brutto

Silniejszy od przeziębienia i grypy

14 sasz.
PERRIGO POLAND SP. Z O.O.

Ilość
Dostępne

5
26728

Na co dzień dajesz z siebie wszystko a objawy przeziębienia i grypy nie pozwalają działać na pełnych obrotach?

Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym to kompleksowy lek do rozpuszczania w gorącej wodzie, który zwalcza nawet najbardziej uciążliwe objawy przeziębienia i grypy takie jak:
- Gorączka
- Ból głowy
- Dreszcze
- Katar
- Ból gardła

Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym zawiera kombinację trzech substancji aktywnych w rozgrzewającej formie saszetek do rozpuszczania. Paracetamol zmniejsza gorączkę i ból, a fenylefryna udrożnia nos. Lek zawiera także witaminę C, której niedobory mogą często wystąpić na początku zakażeń wirusowych. Coldrex MaxGrip zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę paracetamolu.*

* Maksymalna dawka paracetamolu w jednej saszetce dostępna bez recepty, Coldrex MaxGrip zawiera największą dawkę paracetamolu spośród produktów Coldrex.

Wskazania do stosowania: Krótkotrwałe, objawowe leczenie grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem).

Działanie leku Coldrex MaxGrip:
Paracetamol – działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo,
Fenylefryna – obkurcza naczynia krwionośne i udrożnia przewody nosowe,
Witamina C – witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy.

Składniki:

  • Paracetamol - 1000 mg
  • Fenylefryna - 10 mg
  • Witamina C - 40 mg

Jak stosować i dawkować lek Coldrex Maxgrip?

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:
Jedna saszetka co 4 do 6 godzin. Nie stosować częściej niż co 4 godziny ani nie więcej niż 4 saszetki na dobę.

Sposób podawania
Przed podaniem proszek należy rozpuścić w gorącej wodzie. Wsypać zawartość jednej saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy gorącą wodą, dobrze wymieszać i wypić. W razie konieczności dodać zimnej wody lub dosłodzić.

Nie zaleca się stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Nie stosować dawki większej niż zalecana. Jeżeli objawy choroby utrzymują się pacjent powinien zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol, substancje zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa lub innymi lekami o podobnym mechanizmie działania. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 dni.

Coldrex MaxGrip, (1000 mg + 10 mg + 40 mg)/saszetkę, proszek do sporządzania roztworu doustnego

Skład: 1 saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum), 10 mg chlorowodorku fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum), 40 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum). Substancje o znanym działaniu: 1 saszetka zawiera: 3,73 g sacharozy i 129,15 mg sodu.

Wskazania do stosowania: Krótkotrwałe, objawowe leczenie grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem).

Podmiot odpowiedzialny posiadający pozwolenie na dopuszczenie do obrotu: Perrigo Poland Sp. z o.o.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Charakterystyka

Rodzaj
Lek OTC
Postać
saszetki
Składnik
paracetamol
Składnik
kwas askorbowy
Składnik
witamina C
Składnik
fenylefryna
Smak
cytrynowy

Koszyk

Przeglądaj dalej

Koszyk jest pusty

Konto

Konto

Nie masz konta?
Utwórz swoje konto
4