Państwa koszyk zakupowy.

Wybrane przez Państwa produkty.

Nie masz produktów w koszyku.

Szukaj

Wyprzedaż

Paracetamol Filofarm 500 mg 20 tabl.

5,99 zł

Dostępność: W magazynie

20 tabl. (blister),
FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY FILOFARM

Szczegóły

Paracetamol Filofarm to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Tabletki leku można stosować w bólach różnego pochodzenia, jak np. bóle głowy, menstruacyjne, związane z przeziębieniem lub grypą czy nerwobóle. Lek przeznaczony jest dla dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 12 lat.


Skład
Substancją czynną leku jest paracetamol (paracetamolum).

1 tabletka zawiera  500 mg paracetamolu.


Substancje pomocnicze: skrobia, poliwinylopirolidon, kwas stearynowy.


Wskazania
Paracetamol Filofarm stosuje się w bólach różnego pochodzenia, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, bóle stawów, nerwobóle, bóle miesiączkowe. Wskazaniem do zastosowania leku jest również zmniejszanie gorączki w przebiegu przeziębienia czy grypy.


Przeciwwskazania
Nie stosować leku u pacjentów z nadwrażliwością na paracetamol lub którykolwiek z pozostałych składnik. Przeciwwskazaniem do zastosowania lek są również: wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej oraz niedokrwistość hemolityczna, a także niedobór reduktazy methemoglobilowej.


Producent
FILOFARM
Kazimierza Pułaskiego 39
Bydgoszcz