-
MenuWstecz
-
Bez recepty
-
-
Apteczka
-
-
Różne
-
-
Bez recepty
- Artykuły higieniczne
- Kosmetyki
- Krótkie daty
- Mama i dziecko
- Najczęściej kupowane
- Pomysł na prezent
- Sprzęt medyczny
-
-
-
acc2 Konto
Koszyk
Przeglądaj dalejKoszyk jest pusty
Paracetamol Aurovitas 500 mg 24 tab.
24 tabl.
AUROVITAS PHARMA POLSKA SP. Z O.O.
Charakterystyka
- Rodzaj
- Lek OTC
- Postać
- tabletki
- Składnik
- paracetamol
Zobacz także
Paracetamol Teva 500 mg 24 tab. d.w. 10.2023
24 tabl.
TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O.
- Wyprzedane
15 innych produktów w tej samej kategorii:
Sapoven T 48 kaps.
48 kaps. (4x12)
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.
- Wyprzedane
Solgar Witamina D3 do ssania 100 pastyl.
SOLGAR POLSKA SP. Z O.O.
Tran z rekina 500mg 60 kaps. Natureupp d.w. 08.23
Preparat TRAN dzięki zawartości witaminy D3 wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego
60 kaps. Suplement diety
AMINVEST SP. Z O.O.
Sir. Althaeae Syrop Prawoślazowy 125 g Amara
Tradycyjny produkt leczniczy roślinny o działaniu powlekającym, stosowany w objawowym łagodzeniu podrażnienia śluzówki jamy ustnej i gardła oraz towarzyszącym suchym kaszlu. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w określonych wskazaniach wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.
125 g
ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA SP. Z O.O.
Doppelherz aktiv Na stawy Complex 60 kaps.
QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
Zuma Altin krople do oczu 10 ml
10 ml Wyrób medyczny leczniczy
SUPROBION SP. Z O.O. SP.K.
Klienci którzy zakupili ten produkt wybrali również:
Ibufen Junior 200 mg 10 kaps.
Na ból i gorączkę - działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie
10 kaps.
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.
- Wyprzedane
Fenistil żel 30 g d.w. 31.08.23
Fenistil żel przeznaczony jest do stosowania miejscowego w celu łagodzenia świądu wywołanego reakcjami skórnymi takimi jak wysypka, pokrzywka, ukąszenia owadów, oparzenia słoneczne i powierzchowne.
30 g Lek OTC
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.
Zatoxin 60 tabl.
TACTICA PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.
Apicold 1+ syrop z prawoślazu 100 ml d.w. 30.11.23
Syrop z korzenia prawoślazu lekarskiego z dodatkiem miody - łagodzi kaszel i zmniejsza podrażnienie gardła
100 ml Wyrób medyczny leczniczy
ALPEN PHARMA POLSKA SP. Z O.O.

Koszyk
Przeglądaj dalejKoszyk jest pusty
Konto
-
MenuWstecz
-
Bez recepty
-
-
Apteczka
-
-
Różne
-
-
Bez recepty
- Artykuły higieniczne
- Kosmetyki
- Krótkie daty
- Mama i dziecko
- Najczęściej kupowane
- Pomysł na prezent
- Sprzęt medyczny
-
-